September 30, 2023

Nejlepší retinolové sérum pro pleť, které musíte vyzkoušet

Kdo by nechtěl mít čistou, hladkou a zářící pleť? Přestože existuje mnoho invazivních terapií, které vám mohou pomoci dosáhnout skvělé pleti, vždy je nejlepší investovat do dobrých produktů péče o pleť, které vám pomohou. Jedním z těchto úžasných produktů péče o pleť je retinol, který vám dodá zářivou, mladistvě vypadající pleť. Jsou odvozeny z vitamínu A a jsou považovány za sloučeninu proti stárnutí, která pomáhá redukovat jemné linky a vrásky. Pokud hledáte dokonalý retinol pro svou pleť, zde je několik možností, které jsme pro vás vybrali.

Nejlepší retinolová séra pro pleť

Vybrali jsme pro vás některá z nejlepších retinolových sér, která vám mohou pomoci dosáhnout krásné pleti:

1. Deconstruct Retinol Face Serum

Deconstruct Retinol Face Serum je dokonalá receptura proti stárnutí, která se vsakuje do pokožky a pomáhá jí přirozeně se hojit. Tvrdí, že podporuje produkci kolagenu, minimalizuje jemné linky a odhaluje hladší a zdravější pleť. Toto retinolové a peptidové sérum na obličej je vhodné pro všechny typy pleti a je navrženo tak, aby zvýšilo odolnost pleti a dodalo jí mladistvý vzhled. Použití dvakrát nebo třikrát týdně by mělo stačit. Navíc je bez parabenů, bez parfemace a bez krutosti.

2. Minimalistický retinol 0,6% sérum na obličej

Tento retinol obsahuje koenzym Q10, který by existoval v každé buňce našeho těla. Chrání pokožku před oxidačním poškozením a pomáhá zvrátit známky stárnutí. Středně silné složení tohoto retinolu tvrdí, že se zaměřuje na jemné linky a vrásky, takže pleť vypadá mladší a hladší. Dodá vám omlazenou pleť, díky které budete vypadat přirozeně zářivě.

3. Retinolový olej 0,5

Jedná se o lehkou formulaci COSRx. Obsahuje 0,5 retinolového oleje, který slibuje, že vám během okamžiku dodá mladistvý vzhled pleti. Aplikace 1-2 kapek oleje na obličej by měla stačit. Toto sérum tvrdí, že se zaměřuje na známky stárnutí, redukuje vrásky a podporuje zářivou pleť. Pomáhá také obnovovat a regenerovat pokožku a zanechává ji zářící.

4. Obyčejný 1% retinol ve skvalanu

Retinol 1% ve Squalane od The Ordinary je považován za produkt péče o pleť, který dodává sílu retinolu ve výživném skvalanovém základu. S 1 procentem toto pokročilé složení prohlašuje, že dělá zázraky na jemných linkách, vráskách a nerovnoměrné struktuře. S přidanými výhodami skvalanu je také šetrný k vaší pokožce. Je ideální pro někoho, kdo chce dosáhnout zdravější a mladší pleti.

5. Noční krém Re’equil 0,1% Retinol

Tento noční krém s obsahem 0,1 % retinolu je navržen tak, aby se zaměřoval na jemné linky, vrásky a nerovnoměrnou texturu. Podporuje obnovu pleti a pomáhá vám probudit se do revitalizované pleti, která vyzařuje sebevědomí. Vyzkoušejte omlazující sílu nočního krému Re’equil 0,1% Retinol, vašeho společníka v péči o pleť pro mladistvý vzhled.

(Prohlášení: My ve Health Shots se neustále snažíme uklízet nepořádek pro naše čtenáře. Všechny uvedené produkty jsou pečlivě vybírány redakcí, ale před použitím se řiďte svým uvážením a radou odborníků. Jejich ceny a dostupnost se mohou lišit od v době zveřejnění. Pokud si něco zakoupíte pomocí těchto odkazů v příběhu, můžeme získat provizi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *