October 1, 2023

Essential Foot Spa Essentials | Zdravotní výstřely

Nemáte rádi zklidňující lázně na nohy, které vás uvolní po dlouhém dni v práci? No, kdo ne? I když by to byl splněný sen, kdybyste to mohli dělat každý den, lázně na nohy bohužel nejsou zrovna nejlevnější. Takže si místo toho zkuste udělat lázně na nohy doma! No, potřebujete základní vybavení pro nohy, které vám pomohou relaxovat.

Vytvořit si doma omlazující lázně na nohy je jednodušší, než si myslíte! S trochou času a několika nezbytnostmi v lázních pro nohy můžete svůj skromný příbytek proměnit v oázu lázní pro nohy.

Nezbytné lázně na nohy, které potřebujete

Pokud hledáte způsoby, jak si doma vyrobit lázně na nohy, zkuste zahrnout všechny nebo většinu z následujících:

1. Vířivka pro nohy

První věc, kterou budete potřebovat, je vana nebo umyvadlo, do kterého si namočíte nohy. Můžete použít buď velkou mísu, nebo investovat do speciální vany na nohy s masážními válečky. Můžete si koupit jakoukoli vanu, která je dostatečně velká, aby se do ní vešly obě vaše nohy.

Můžete vyzkoušet tuto lázeňskou vanu na pedikúru Iktu skládací nohy. Má přenosný a skládací design. Má také funkci ruční masáže válečkem, která podporuje krevní oběh, uvolňuje stres a napětí.

2. Epsomská sůl nebo koupelové soli

Vlažná voda nohy neuvolní, pro uvolnění svalů je potřeba přidat nějaké přísady jako Epsomskou sůl. Snižuje otoky a zjemňuje hrubou pokožku. Navíc mohou zlepšit celkový zážitek jako v lázních. Investujte tedy do dobré Epsomské soli, abyste si užili jejích výhod.

Můžete vyzkoušet Organix Mantra Epsom krystaly koupelové soli, které jsou luxusním doplňkem vašeho koupelového rituálu. Je to vysoce kvalitní sůl, která obsahuje vlastnosti jako hořčík. Tvrdí, že zklidňuje bolavé svaly a snižuje stres.

3. Éterické oleje

Esenciální oleje jsou další na seznamu uklidňujících složek. Posuňte svou hru v lázních nohou na další úroveň s jedním nebo více aromatickými esenciálními oleji. Od levandule přes mátu peprnou až po eukalyptový olej, můžete vyzkoušet relaxační a uklidňující olej, který umocní váš zážitek z domácí lázně na nohy.

Vyzkoušejte esenciální oleje Arômes Exotiques, které se dodávají v devíti čistých a přírodních vůních. Slibují, že nabídnou smyslovou cestu k podpoře relaxace, podpoře pohody a vytvoření uklidňujícího zážitku.

4. Peeling nohou

Jedním z nejdůležitějších kroků v lázních na nohy je exfoliace. Investice do kvalitního peelingu na nohy je nezbytná pro odstranění odumřelých kožních buněk a odhalení měkčích a hladších nohou.

Scholl Hard Skin Foot Pilník je spolehlivý nástroj pro dosažení hladkých a měkkých chodidel. Jeho ergonomický design umožňuje snadné a efektivní odstranění nepoddajných mozolů a odumřelé kůže.

5. Pemza

Budete také potřebovat pemzu nebo pilník na nohy k odstranění mozolů a hrubých míst. Po namočení nohou na dobrých 10 až 15 minut ve vodě byste měli postižená místa drhnout. Zanechá vaše nohy měkké jako miminko.

Lávová pemza Cuccio Earth je přírodní exfoliant vyrobený z vulkanické horniny, který jemně odstraňuje hrubou kůži a mozoly a zanechává chodidla hladká. Jeho ergonomický tvar zajišťuje pohodlné a efektivní použití. Navíc je to perfektní ekologický nástroj pro osobní péči.

6. Ručníky

Po dokončení peelingu si umyjte nohy a opláchněte je studenou vodou. Budete také potřebovat ručník na osušení nohou nebo jej můžete použít také jako polštář pro větší pohodlí. Také byste nechtěli mít nohy měkké a čisté přímo na podlaze, k tomu by vám mohl pomoci i ručník.

Sada 2dílných osušek značky Amazon Solimo ze 100% bavlny nabízí vysoce kvalitní luxus s tloušťkou 500 GSM pro vynikající savost a odolnost. Tyto měkké a nadýchané ručníky tvrdí, že poskytují lázeňský zážitek a zajišťují pohodlí a rychlé schnutí.

7. Krém nebo mléko na nohy

Jakmile dokončíte sušení nohou, dokončete koupel nohou vydatnou aplikací vašeho oblíbeného krému nebo mléka na nohy. Uzamkne vlhkost a zanechá vaše nohy vyživené.

Fixderma Foobetik Cream je speciální řešení péče o nohy určené k boji proti suchým a popraskaným chodidlům. Tvrdí, že hluboce hydratuje a zklidňuje pokožku, podporuje opravu paty a řeší zrohovatělá nebo popraskaná místa.

S těmito základními předměty ve vaší kočičce jste připraveni vytvořit si úžasný zážitek z lázní na nohy v pohodlí svého domova.

(Prohlášení: Ve Health Shots neustále pracujeme na tom, abychom našim čtenářům uklidili nepořádek. Všechny uvedené produkty pečlivě vybírá redakce, ale před použitím se řiďte svým uvážením a radou odborníků. Jejich ceny a dostupnost se mohou lišit od cen na čas zveřejnění. Pokud si něco koupíte pomocí těchto odkazů v příběhu, můžeme získat provizi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *