5 svačin s vysokým obsahem bílkovin, abyste zůstali zdraví a sytí

By | September 18, 2023

Rádi mlsáte zdravá jídla? No, bílkoviny jsou základní živinou pro vaše zdraví. Je to makronutrient, který je v hojnosti potřebný k provádění různých funkcí ve vašem těle. Od budování svalů přes opravu tkání až po produkci hormonů potřebuje vaše tělo bílkoviny k provádění různých funkcí. Ne vždy je ale možné si sednout a dát si pokaždé jídlo bohaté na bílkoviny. Místo toho můžete vyzkoušet svačiny bohaté na bílkoviny, které splní vaše potřeby a zvýší vaši energetickou hladinu.

5 svačin s vysokým obsahem bílkovin, které musíte vyzkoušet

1. Směs ořechů a semínek

Potřebujete zvýšit protein? Vezměte si výživný sáček smíchaných ořechů a semínek a můžete si je svačit, kdy budete chtít. Jsou také bohaté na vlákninu a fytochemikálie, jako jsou antioxidanty, vitamíny a minerály, což z nich dělá skvělou volbu pro vaše zdraví.

Můžete vyzkoušet směs ořechů, semínek a bobulí Namo Organics, která má více než 6 druhů. Je to vegetariánský produkt, který nabízí několik zdravotních výhod, díky čemuž je perfektní svačinou, kterou můžete jíst.

2. Proteinové tyčinky

Získejte dobrotu bílkovin v těchto malých tyčinkách! Proteinové tyčinky vyrobené ze zdravých, výživných ingrediencí jsou navrženy tak, aby vám zajistily dostatek bílkovin a vlákniny. Udrží vás déle sytých a sníží vaše pocity hladu. Zrychlí také váš metabolismus, což z nich dělá perfektní svačinu při hubnutí. Proteinové tyčinky jsou také nabízeny jako dobrá svačina před a po tréninku. Tak na co čekáš? Pořiďte si jednu z těchto proteinových tyčinek, protože jsou perfektní jako svačina uprostřed jídla.

Pokud si nejste jisti, kde začít, můžete vyzkoušet tyto proteinové tyčinky bohaté na vlákninu od RiteBite. Tyto denní proteinové tyčinky Max Protein Assorted jsou skvělým způsobem, jak zvýšit vaši energii. Jedná se o ideální směs 3 směsí syrovátkových proteinů, kaseinového proteinu a sójového proteinu.

3. Sušené mandle

Mandle jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají zvládat volné radikály a oxidační stres. Je také bohatý na hořčík, bílkoviny, vlákninu a další vitamíny a minerály. Studie ukázaly, že pravidelná konzumace mandlí může pomoci snížit váš krevní tlak a udržovat zdraví srdce tím, že kontroluje hladinu cholesterolu.

Fruitri Premium Sušené kalifornské mandle jsou plné základních živin, jako je vláknina, bílkoviny a zdravé tuky. Jsou přirozeným potěšením bez umělých barviv. Mohou být vaší zdravou volbou bez pocitu viny, pokud chcete do svého jídelníčku zařadit zdravou svačinku.

4. Pečená cizrna

Cizrna je dobrý rostlinný protein, který můžete přidat do svého jídelníčku. Nejen bílkoviny, ale cizrna má také vysoký obsah vlákniny a zdravých tuků a má nízký glykemický index. Pomáhají regulovat cholesterol, triglyceridy, krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Pomohou vám také kontrolovat váhu a podporovat zdraví střev.

Vyzkoušejte tuto čerstvou, křupavou a zdravou pečenou Chanu z Indiany. Slibují, že nabídnou řadu zdravotních výhod, včetně kontroly chuti k jídlu, řízení vaší hmotnosti, podpory trávení a dostatku bílkovin. Také tvrdí, že je zcela přírodní, bez cukru nebo soli.

5. Machana

Makhana nebo liščí ořechy jsou skvělé ke svačině. Studie prokázaly, že mají nízký obsah cholesterolu, tuku a sodíku, což z nich dělá ideální svačinu, která vás zasytí. Mají také vysoký obsah bílkovin, vápníku, sacharidů a bez lepku. Vzhledem k tomu, že se jedná o bílkoviny, pomáhají také při hubnutí.

Můžete vyzkoušet Shakti Sudha Makhana Platinum, kvalitní produkt, který nabízí mnoho zdravotních výhod. Má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nízký obsah kalorií, což z něj dělá perfektní svačinu bez výčitek.

Až budete mít příště nechtěné chutě, sáhněte po těchto zdravých svačinkách bohatých na bílkoviny, místo abyste si naplnili břicho potravinami, které nepotřebuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *