October 1, 2023

5 nejlepších proteinových sér pro růst vlasů

Všechny chceme lesklou a zdravou hřívu. Ale kvůli znečištění ovzduší a okolnímu teplu je získání a udržení silných a krásných vlasů obtížným úkolem. Tyto faktory poškozují vaše vlasy, dělají je matné, suché a náchylné k lámání. Na pomoc vám mohou přijít proteinová séra. Proteinová vlasová séra si získávají na popularitě díky své schopnosti bojovat proti různým vlasovým onemocněním a podporovat růst vlasů. Pokud to chcete zkusit, sepsali jsme pro vás některá nejlepší vlasová séra na bázi proteinů.

5 nejlepších Proteinových vlasových sér

Zde jsou nejlepší vlasová séra bohatá na proteiny pro podporu růstu vlasů a kontrolu vypadávání vlasů:

1. Tru Hair Protein Serum

Tru Hair Protein Serum je nejlepší vlasové sérum, nabité přírodními vlastnostmi cibulového extraktu, biotinu a kofeinu. Tato jedinečná směs ingrediencí pomáhá v boji proti vypadávání vlasů a podporuje hustší a zdravější vlasy. Na druhou stranu protein pomáhá posílit vlasové folikuly, minimalizovat lámání vlasů a dodat vlasům potřebný lesk. Neobsahuje parabeny, sulfáty a LLP, zajišťuje zdravý růst vlasů.

2. Clensta Eggstreme sérum pro růst vlasů

Clensta’s Eggstreme Hair Growth Treatment je výkonné sérum obohacené o vaječný protein a 1,5 procenta Redensylu. Vaječný protein, bohatý na esenciální aminokyseliny, poskytuje stavební kameny potřebné pro silné a lesklé vlasy. Redensyl, jedna z nejlepších složek vlasové péče, je známá tím, že stimuluje růst vlasů a jejich opětovný růst. Toto sérum nejen podporuje růst vlasů, ale také zlepšuje jejich lesk a objem.

3. Přírodní vlasové sérum Moms Co

Přírodní vlasové sérum Moms Co je kombinací marockého arganového oleje, pšeničného proteinu a ovesného proteinu, které vyživuje a dodává vlasům lesk. Marocký arganový olej kontroluje krepatění a opravuje poškození a pšeničné a ovesné proteiny, bohaté na aminokyseliny, posilují vlasové prameny a zabraňují lámání. Toto sérum je proto skvělou volbou pro ty, kteří chtějí stimulovat růst vlasů a dodat jim objem. Co jiného? Je také vhodný pro kontrolu vypadávání vlasů způsobené hormonálními změnami.

4. BBLUNT Intense Shine Hair Serum

Vlasové sérum BBLUNT Intense Shine obsahuje rýžové a hedvábné proteiny. Proto je známo, že toto sérum dodává lesk, uhlazuje vlasy a snižuje krepatění. Toto je změna hry pro ty, kteří chtějí lesklé a pevnější vlasy. Rýžový protein také pomáhá přidat objem, posílit vlasové folikuly a zabránit protizánětlivým účinkům na vlasovou pokožku. Celkově toto sérum zlepšuje celkový vzhled vlasů.

5. HY Keratin Infused Protein Hair Serum + Vitamins

HY+ Vitamins Keratin-Infused Protein Hair Serum je silná směs keratinu a dalších vyživujících složek. Keratin je klíčový strukturální protein ve vlasech a toto sérum jej doplňuje, takže vlasy jsou silnější a odolnější. Obsahuje také směs vitamínů, které podporují celkové zdraví vlasů. Toto sérum je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí obnovit a omladit své vlasy. Může pomoci opravit poškození, snížit lámavost vlasů a zlepšit celkový vzhled vašich pramenů.

(Prohlášení: Ve Health Shots neustále pracujeme na tom, abychom našim čtenářům uklidili nepořádek. Všechny uvedené produkty pečlivě vybírá redakce, ale před použitím se řiďte svým uvážením a radou odborníků. Jejich ceny a dostupnost se mohou lišit od cen na čas zveřejnění. Pokud si něco koupíte pomocí těchto odkazů v příběhu, můžeme získat provizi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *