September 30, 2023

5 nejlepších LED hřebenů na vlasy pro podporu růstu vlasů

Pokud chcete urychlit růst vlasů, měli byste vyzkoušet LED hřeben na vlasy. Nemáte ponětí, co to je? LED hřebeny jsou terapeutické hřebeny, které stimulují krevní oběh a masírují pokožku hlavy. Pravidelné používání může pomoci stimulovat růst vlasů a snížit jejich vypadávání. Tato terapie červeným a modrým světlem navíc posiluje, opravuje a poskytuje terapeutické a relaxační masáže hlavy. Chcete to zkusit hned teď? Zde uvádíme některé z nejlepších LED hřebenů na růst vlasů, které si můžete koupit.

Nejlepší LED hřebeny na vlasy

Zde je 5 nejlepších LED hřebenů, které stimulují růst vlasů a snižují vypadávání vlasů:

1. Winston dobíjecí LED hřeben pro růst vlasů

Winston Rechargeable LED Comb je speciálně navržený pro růst vlasů s využitím síly terapie červeným a modrým světlem. Zatímco modré světlo snižuje zánět a zabraňuje vypadávání vlasů, červené světlo stimuluje vlasové folikuly. Kromě toho nabízí vaší pokožce hlavy terapeutickou masáž, která vám kromě podpory růstu vlasů může také pomoci relaxovat zlepšením krevního oběhu v hlavě. Přenosný design hřebenu umožňuje použití na cestách.

2. Protouch LED Hair Therapy hřeben

Protouch LED Hair Therapy Comb přichází se třemi typy vibračních masážních režimů a je vybaven červeným a modrým LED osvětlením. To podporuje růst vlasů, posiluje vlasy od kořínků, zklidňuje svědící pokožku hlavy a reguluje tvorbu kožního mazu. Když jej používáte, podporuje uklidňující a revitalizační zážitek, potenciálně zlepšuje celkové zdraví vlasů a vlasové pokožky. Je to ideální produkt, protože se snadno používá, je přenosný a má dlouhou výdrž baterie.

3. WBC Worldbeautycare LED hřeben pro růst vlasů

WBC Worldbeautycare LED hřeben pro růst vlasů je další možností, která obsahuje červené a modré LED osvětlení pro intenzivní ošetření vlasů a vlasové pokožky. Červené světlo snižuje krepatění vlasů, zmírňuje nepohodlí pokožky hlavy a zmírňuje bolesti hlavy. Na druhou stranu modré světlo léčí problémy s vypadáváním vlasů, zvyšuje růst vlasů a snižuje přebytečnou mastnotu. Je vhodný pro muže i ženy a jeho cílem je podpořit růst plnějších a kvalitních vlasů.

4. Laserový hřeben pro fototerapii MS Magic Secret

Laserový hřeben MS Magic Secret Phototherapy Laser Comb and Hair Massager vybavený 49 masážními štětinami vám může poskytnout relaxační masáž hlavy, která dobře stimuluje krevní oběh. Tím, že podporuje lepší oběh a poskytuje terapii při každém tahu, má za cíl zlepšit celkový stav vlasů a vlasové pokožky. Červené a modré světelné vlny navíc výrazně zlepšují celkový stav vlasů. Snadno se používá a má baterii s dlouhou výdrží.

5. Japonský hřebenový kartáč Enliwish pro růst vlasů

Enliwish Japanese Hair Growth Comb Brush je navržen tak, aby bojoval proti vypadávání vlasů a podporoval opětovný růst vlasů u mužů i žen. Zaměřuje se na snížení rizika lámavosti vlasů, suchých, krepatých vlasů a nadměrné tvorby mazu na pokožce hlavy, takže je vhodný pro bodové nebo úplné ošetření pokožky hlavy. Stimulací krevního oběhu tento hřeben podporuje zdravější, plnější růst vlasů a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.

(Prohlášení: Ve Health Shots neustále pracujeme na tom, abychom našim čtenářům uklidili nepořádek. Všechny uvedené produkty pečlivě vybírá redakce, ale před použitím se řiďte svým uvážením a radou odborníků. Jejich ceny a dostupnost se mohou lišit od cen na čas zveřejnění. Pokud si něco koupíte pomocí těchto odkazů v příběhu, můžeme získat provizi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *